logo  www.egehaberleri.net 
atatürk
  • İçimdeki Burukluk
  • Dünya Engelliler Günü, 03 Aralık
  • Kimsesizin kimseleri
  • Etkili Anne ve Baba Eğitimi kitabına dair 1
  • İçimdeki Burukluk
  • Dünya Engelliler Günü, 03 Aralık
  • Kimsesizin kimseleri
  • Etkili Anne ve Baba Eğitimi kitabına dair 1

 

 

 

 

     suleymanturkoğlu333@gmail.com

 

 

 

AKP'liler AKP adayını, CHP'liler CHP adayını, İYİ Parti'liler İYİ Parti aday adayını nasıl eleştiriliyor?

Yahu arkadaş şu kepazeliğe ve pespayeliğe bakar mısınız? Başka şehirleri bilmem de Uşak'ta seçim meydanı kurulamıyor. Bir Partinin Milletvekili başka bir partinin belediye başkanı adayı lehine açıkça çalışabiliyor ve o partinin belediye başkanı bu gerçeği açıkça ilan edebiliyor. Uşak'ta gazeteler bu açıklamayı malumun ilanı olarak haber yapıyor. Ama böylesi önemli bir haber ulusal basının hiç gündemine gelmiyor. Sizce Ulusal basını bu kepazeliği görmezden gelmeye iten sebep ne olabilir?

CHP Belediye Başkanı Adayı Asım Kalelioğlu İtirafta mı bulunuyor? İftira mı ediyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin geçtiğimiz günlerde Uşak Belediye Başkanı Adayı diyerek ismi ilan edilen Asım Kalelioğlu kendi facebook sayfasından öyle bir paylaşım da bulundu ki? Görenler şaşkınlıkla okudu. Asım Kalelioğlu yaptığı bu açıklama ile Uşak Haber Merkezi ekibi tarafından en baştan beri Uşak halkına ve yetkililere izah ettiğimiz ama bir türlü kabul ettiremediğimiz MALUMU İLAN etmiş. Demiş ki Ey Uşak Halkı bir siyasi çete siyaseti dizayn edip rant şebekesi kurma planları yapıyor ve bu şebekenin bir ayağında İyi Parti teşkilatı ve Belediye Başkanı diğer ayağında ise malesef CHP Milletvekili Özkan Yalım var diyor. Elbette siz bu sac ayağının AKP ve MHP'den de taraftarları yada aktörleri olabileceğini neredeyse isim isim öngörmüşsünüzdür. Gerçi Kalelioğlu başka partileri değil sadece İyi Parti Teşkilatı ve Yalım Gür ikilisini suçlamış belirtelim ama diğer iki siyasi partideki olası ortakları da gözünüzün önüne getirebilmek için normal düzeyde bir akıl ve zeka yetiyor tabi ki siyasi aktör yada aktör adaylarının politik manevralarını, siyasi paylaşım yada tavırlarını takip etmeleri kaydıyla.

Sedef Tedavisi

Ülkemizde ve dünyada bireylerin en çok tedavi için gittikleri hastalıkların başında şüphesiz cilt rahatsızlıkları gelmektedir. Cilt rahatsızlıkları adı oldukça kapsamlı bir rahatsızlıktır. Birçok farklı tür ve vücudun farklı bölgesinde gözlemlenebilen cilt hastalıkları bireylerde bazı durumlarda sıkıntılara neden olabilmektedir.

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu