logo
atatürk
  • Proje Çocuk Nedir?
  • Daldan Dala
  • Ah annem ah!
  • Otonom Sisteme Türk Damgası
  • Proje Çocuk Nedir?
  • Daldan Dala
  • Ah annem ah!
  • Otonom Sisteme Türk Damgası

 

 

 

 

 

Aşıklar Şehri için utanç tablosu yine ulusal basındayız, Uşak'ta bir insan açlıktan bayıldı

Uşak'ta son günlerin değişmeyen gündeminde ekonomik sıkıntılar, işsizlik hatta açlık egemenlik kurmuşken aynı anda Uşak Belediyesindeki yolsuzluk iddialarının boyutunun 500 Milyon liraya varmış olması Uşak halkının canını hayli sıkıyor. Şehrine aşık şehrini seven insanlar ulusal basında Uşak Belediye Başkanının makam aracına icra yoluyla el konması sebebiyle gündem olmaktan rahatsız keza İyi Parti Merkez İlçe Başkanının yolsuzluklara ilişkin yaptığı basın açıklamalarına da malum ulusal basın ilgi göstermekte.Uşak halkı olarak hep olumsuzluklarla ulusal basının gündemine gelmekten usandığımız bir zemin de bu akşam maalesef yine utandıracak bir haberle ulusal basının gündemine geldik. Maleesef şehrimizde bir vatandaş açlıktan bayılmış. Düşünsenize bu nasıl bir utanç vesikasıdır aramızda acından bayılan insanlar var. Hani bu şehrin aşevi siyasetle meşgul Aşçılar odası ha keza öyle. Peki sosyal hizmetler kurumu orayı hiç sormayın ya Sosyal Belediye, belediye çöpü alamaz hale gelmiş başkanın makam arabası haczedilmiş ve talan edilmiş belediyenin emanetçiden emanet makam arabası ile gezdiği bu şehirde insanlar açlıktan bayılıyor malesef.

Götürdüğünüz paraları getirin Uşak Belediyesine teslim edin. İyi Parti'li Hakan Savaş, AKP'li eski başkan ve ekibine böyle seslendi

Yol yapıyoruz derken bakın nasıl YOL'suzluk yapılmış. İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Savaş üstüste yaptığı basın açıklamalarına bugün bir yenisini daha ekledi. Geçen haftalarda yaptığı açıklamalarda Uşak Belediyesinin nasıl içinin boşaltıldığını ve nasıl borçlandırıldığını ve batırıldığını anlatan Savaş bugün de kilitli parke taşı ve kiralık araba üzerinden nasıl rant elde edildiğini bütün çıplaklığı ile ortaya koydu.

Uşak'ta takla atıp şarampole yuvarlanan araçta sürücü yaralandı!

Uşak Ulubey Karayolun da direksiyon hakimiyeti kaybolan otomobil taklalar atarak şarampole yuvarlandı. Kaza sonrası araçta sıkışan sürücü AKS ekiplerince çıkarıldı.

Uşak'ta otomobil yol kenarında bekleyen yayalara çarptı; 3 ölü!

Uşak'ta İtfaiye Müdürlüğü karşısında durakta otobüs bekleyen yolculara otomobilin çarpması sonucu 3 kişi öldü.

Bir yıl geçti bu suçun faili yok, hala açılmış bir davada yok. Engelli çocuğu okulda darp edilen acılı annenin feryadını kimler duyacak?

Bir yıl önce Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı özel bir rehabilitasyon merkezinde engelli çocuğa darp edildiği gerekçesiyle haberleştirmiş ve olayın adli makamlara intikal ettiğini öğrenmiştik. Aradan bir yıl gibi bir süre geçmesine rağmen henüz bir gelişme olmaması ve yetkililerinin duyarsızlığı konusunda engelli çocuğu darp edilen annenin sosyal paylaşım sitesinde yapmış olduğu sitem dolu yazısını sizlerle paylaşıyor ve olayın takipçisi olmaya devam edeceğimizi bilinmesini istiyoruz.

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu