logo  www.egehaberleri.net 
atatürk
  • Özlem Bitiyor; İşte Yaşamak
  • Tarlamdaki Öküzümü Satmıştım
  • Yepyeni bir komedi oyunu “piknik sepeti”
  • Yazılı Kağıtları
  • Özlem Bitiyor; İşte Yaşamak
  • Tarlamdaki Öküzümü Satmıştım
  • Yepyeni bir komedi oyunu “piknik sepeti”
  • Yazılı Kağıtları

 

 

 

 

     suleymanturkoğlu333@gmail.com

 

 

 

Uşak'ta okullara alınacak güvenlik ve temizlik elemanı belirlenmesinden pis kokular geliyor. 

Temizlik elemanı alacaksın, neyin mülakatı? Noter çekilişi yapsana. AKP'li Başkan neye güveniyor da, açıkça biz kimi dersek O işe girer diyebiliyor. Temizlik elemanı alımında bile torpil olacaksa bundan böyle torpilsiz hiç bir iş olmayacak mı?

Uşaklı üniversite öğrencisi genç kız, Afyon'daki kazada hayatını kaybetti!

Afyon-Eskişehir yolu üzerinde meydana gelen ve 1'i ağır olmak üzere 2 kişinin yaralandığı kazada Uşaklı üniversite öğrencisi genç kız hayatını kaybetti.

Suç piknik alanına tek çöp tenekesi koyan Belediyede mi yoksa o piknik alanındaki tek çöp tenekesini kullanmayan halkta mı?

Belediye yönetiminin beldeye olan ilgisizliğinden ve hizmet görememekten yakınan Tatar beldesi sakinleri belediyeden dert yandı.

Babaannesini boğarak öldürüp ziynet eşyalarını çaldı!

Uşak'ta babaannesini boğarak öldürdükten sonra yaklaşık 40 bin lira değerindeki ziynet eşyasını çalarak şehir dışına kaçan 18 yaşındaki genç, polis tarafından yakalandı.

İyi Parti gerçekten İYİ'yse Uşak İl Başkanını görevden almalı

Gazeteci Ali Rıza Tufan'ın hazırlayıp sunduğu gündeme dair programına konuk olan ve soruları yanıtlayan Uşak Haber Merkezi editörü ve Gazeteci Nurullah Çavuşoğlu yine şehir siyasetinin gündemine bomba gibi düşecek açıklamalar da bulundu.

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu