logo  www.egehaberleri.net 
atatürk
  • Uğur Böcekli Ayakkabılarım
  • Erenay; Renklerle Hayalimdeki Dünya
  • Güzüme Takılanlar 3
  • Gözüme Takılanlar 2
  • Uğur Böcekli Ayakkabılarım
  • Erenay; Renklerle Hayalimdeki Dünya
  • Güzüme Takılanlar 3
  • Gözüme Takılanlar 2

 

 

 

 

     suleymanturkoğlu333@gmail.com

 

 

 

Sebamed Bebek Şampuanı Fiyatları | www.marketpaketi.com.tr

Sebamed bebek şampuanı alkol ve paraben içermeyen ürün seçenekleriyle www.marketpaketi.com.tr’de. Uygun fiyatlı Sebamed bebek şampuan ürünleri için hemen tıkla.

Silahlı saldırgana müdahele eden polis şehit oldu!

Uşak'ta Banaz ilçesinde yapılan ihbar evine giren silahlı kişiye müdahale eden Polis memuru şehit oldu, saldırgan da öldürüldü.

Türk Milletinin Bağrından Çıkardığı Son Devlet Adamı Prof. Dr. Haydar BAŞ Devlete ve Millete Sahip Çıkabilecek Tek Alternatif Olarak Güneş Gibi Parlıyor

Hatırlayacağınız üzere son yazımda sizlere ortaya koyduğu her eser ile Türk Milletine ve bilim dünyasına ufuklar açan ,birliğin, beraberliğin tesisi için formüller ortaya koyan ve en önemlisi inanç dünyamız, sosyal hayatımız ve de ekonomi biliminin yaşadığı açmazlara ya da krizlere, bilime ve somut verilere dayalı çözüm önerileri ortaya koyan, pek çoğunu öğrencilik yıllarından itibaren engin fikir ve gönül dünyasının etkisine aldığı ve her birisine ayrı ayrı emek ve zaman harcayarak adeta nakış nakış işleyip, ilmek ilmek dokuduğu ve Türk Milletinin hizmetine sunduğu her biri kendi sahasında ihtisaslı ,donanımlı ve inançlı kadrosunun haklı olarak ,gururla son çağın bilgesi olarak takdim ettiği siyaset ve bilim insanı Profesör Doktor Haydar BAŞ beyefendi ile ilgili görüş ve düşüncelerimi paylaşmış idim.

Seçime sayılı günler kala halk siyasetin içine neden dahil edilemiyor?

Ali Rıza Tufan’ın ilk defa hazırlayıp sunduğu programın konuğu Ulusal ve yerel gündeme dair çarpıcı analizler ile Uşak halkının yakından takip ettiği ve bu güne kadar ortaya koyduğu öngörülerle farklı bakış açıları ile buluşturan gazeteci yazar Nurullah ÇAVUŞOĞLU ile yaklaşan yerel seçimler öncesi Uşak'taki siyasi tabloyu değerlendirdi.

İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

Günümüzde internet hayatımızın her alanına entegre olmuş durumda. Haliyle birçok konuda da internetten çözüm arıyoruz.

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu